Vakantiehuis Friesland aan het water huren?

Eindeloos genieten van het waterijke gebied, de gezellige sfeer, maar vooral van een verblijf in een Vakantiehuis Friesland aan het water. Bij Vakantiepark Bergumermeer aan de Friese meren heeft u de keuze uit meer dan 10 vakantiehuizen aan het water. Een aantal stappen zetten en u kunt uw bootje al instappen om Friesland te ontdekken via het water? Opa en oma ook mee op vakantie? Of juist op zoek naar een mooi vakantiehuis voor een vriendenweekend? De vakantiehuizen bieden plek voor maximaal 6 personen. Komt u ook genieten aan de Friese meren?
Ontdek alle vakantiehuizen aan het waterAan voorzieningen geen gebrek. Bij Vakantiepark Bergumermeer vinden we het erg belangrijk dat gasten, nadat ze vakantie hebben gevierd op ons park, met een goed gevoel terugkijken op de vakantie. Wanneer u verblijft in ons vakantiehuis in Friesland aan het water, kunnen wij garanderen dat de luxe en comfort die u thuis ook gewend bent aanwezig is.
Uitgelichte vakantiehuisjes en de voorzieningen:
Vakantiehuis A; complete keuken, 2 badkamers, buitenterras, comfortabel zit- en eetgedeelte én rondom water gelegen (visvijver).
Waterlodge Type 2 (6-persoons); ligging direct aan het water, eigen aanlegsteiger, woonkamer met TV en eethoek, complete keuken en luxe badkamer.
Camping Bergumermeer is niet zomaar een kindercamping in Friesland. Het is een magische wereld waar kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten en onvergetelijke herinneringen kunnen creëren. Van vissen, eindeloos spelen in de speeltuin, waterpret beleven in Zwembad Jonas en de Walvis (diep bad en waterspeeltuin), spelen in de Interactieve Hit it Arena (nieuw in 2023). Er is genoeg te doen. En dat is nog niet alles, want op de camping is er ook nog:
Multifunctioneel en interactief sportveld
Strand
Kinderboerderij
Midgetgolfbaan
Vanuit uw vakantiehuis in Friesland aan het water start direct uw ontdekkingstocht. Stap het vakantiehuisje uit, zet de motor van de boot aan en ga op ontdekkingstocht over de Friese Meren. Hoe lekker? Maar er valt nog veel meer te doen in Friesland. Wat dacht u van:
Kamelendorp Terherne (voor kinderen)
AquaZoo Friesland (voor kinderen)
Zeilen op het Bergumermeer (hele familie)
Jopie Huisman Museum (cultuur)
Nationaal Park De Alde Feanen (tal van mooie wandel- en fietsroutes)